Meniu
Prekių krepšelis
BIRŽELIO 24 - 28 DIENOMIS AUGALŲ NESIŲSIME.

Peletrūnai

Peletrūnai

PELETRŪNAI (Artemisia dracunculus)

Peletrūnai - dar kitaip vadinami vaistiniu kiečiu. Nepamainomas prieskonis įvairiems varškės patiekalams pagardinti. Taip pat švieži ir džiovinti lapai naudojami salotoms, kiaušinių, mėsos valgiams, padažams paskaninti. Liaudies medicinoje naudojamas apetitui ir miegui pagerinti. Peletrūno šakeles labai tinka dėti į vantas pirtyje. Geriausiai auga humusingoje, lengvo priemolio ar priesmėlio dirvoje, saulėtoje vietoje.

Modelis: Artemisia dracunculus ‘Baden Baden’
Aukštis: apie 1,2 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: pilka. Lapai: tamsiai žali, stambūs, labai aromatingi. Kitos pastabos: šiek tiek plečiasi į šonus, tačiau pagrindinis keras išlieka dailus. Nepamainomas prieskonis įvairiems varškės patiekalams pagardinti. Taip pat..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Artemisia dracunculus ‘French Dragon’
Aukštis: apie 90 cm. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: pilka. Lapai: žali, smulkesni už įprastinio peletrūno, ypatingai stipraus aromato. Kitos pastabos: ypatingai aromatingas peletrūnas, dar kitaip vadinamas vaistiniu kiečiu. Nepamainomas prieskonis įvairiems varškės ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Artemisia dracunculus ‘Senior’
Aukštis: apie 1 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: pilka. Lapai: žali, smulkesni už įprastinio peletrūno, ypatingai stipraus aromato. Kitos pastabos: neaukštas, smulkus, beveik nesiplečiantis į šonus, kopaktiškas, labai kvapnus peletrūnas, dar kitaip vadinamas vaisti..
4.00€
Be PVM:4.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)