Meniu
Prekių krepšelis
BIRŽELIO 24 - 28 DIENOMIS AUGALŲ NESIŲSIME.

Kemerai

Kemerai

KEMERAI (Eupatorium)

Kemerai - stambūs, tačiau neišgulantys, gausiai žydintys, labai medingi, daug drugelių ir bičių pritraukiantys augalai. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje, tik nebus tokie aukšti. Gerai laikosi pamerkti, todėl tinka skynimui.

Modelis: Eupatorium maculatum ‘Album’
Aukštis: 2 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Medingas augalas, tinka skynimui...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Eupatorium maculatum ‘Gateway’
Aukštis: 1,7 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Medingas augalas, tinka skynimui...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Eutrochium dubium ‘Little Joe’
Aukštis: 130 cm. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: stiebai tvirti, tamsiai raudoni. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Labai medingas augalas, skaniai kvep..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Eupatorium maculatum ‘Mask’
Aukštis: 1,4 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: rožinė su alyviniu atspalviu. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: kemeras dideliais žiedynais. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Medingas augalas, tinka sk..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Eupatorium dubium ‘Phantom’
Aukštis: apie 1,6 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Medingas augalas, tinka skynimui...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Eupatorium maculatum ‘Riesenschirm’
Aukštis: 180 cm. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: ryškiai alyviškai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: stiebai tvirti, tamsiai raudoni, ypatingai dideli, kvepaintys žiedynai. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurd..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Eupatorium maculatum ‘Snowball’
Aukštis: 1,6 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Medingas augalas, tinka skynimui...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Eupatorium maculatum ’Laag’
Aukštis: apie 1 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: rožinė su alyviniu atspalviu. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: žemaūgė kemerų veislė. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Medingas augalas, tinka skyni..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Eupatorium cannabinum ‘Plenum’
Aukštis: 160 cm. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Žiedų spalva: ryškiai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: stiebai tamsiai raudoni, pilnaviduriai žiedai susitelkę dideliuose žiedynuose. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skur..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Eupatorium fistulosum ‘Augustrubin’
Aukštis: 1,5 – 1,7 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: ryšiai purpuriškai rožinė. Lapai: žali, išsidėstę ant tamsiai bordo spalvos tvirtų stiebų. Kitos pastabos: žiedynai ypatingai didžiuliai ir tankūs. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau au..
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Eupatorium dubium ‘Baby Joe’
Aukštis: 1,6 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: stiebai tvirti, tamsiai raudoni. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, tačiau auga ir skurdesniame dirvožemyje. Labai medingas augalas, skaniai kvepi..
3.80€
Be PVM:3.80€
Modelis: Eupatorium maculatum ‘Glutball’
Aukštis: 1,6 – 1,8 m. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Žiedų spalva: ryšiai purpurinė. Lapai: tamsiai žali, išsidėstę ant tamsiai bordo spalvos tvirtų stiebų. Kitos pastabos: kemeras, itin didžiuliais ir tankiais žiedynais. Geriausiai auga saulėje, derlingoje ir drėgnoje dirvoje, ta..
4.50€
Be PVM:4.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)