Meniu
Prekių krepšelis
BIRŽELIO 24 - 28 DIENOMIS AUGALŲ NESIŲSIME.

Vingiriai

Vingiriai

VINGIRIAI (Thalictrum)

Vingiriai - daugiausiai tai stambūs, aukšti augalai geriausiai augantys saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Auginant saulėtoje vietoje turi netrūkti drėgmės.

Modelis: Thalictrum flavum ssp. glaucum
Aukštis: apie 1,8 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: ryškiai geltona. Lapai: melsvi. Kitos pastabos: žiedai susitelkę dideliuose, puriuose žiedynuose, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Thalictrum aquilegifolium ‘Gold Lace’
Aukštis: apie 1,6 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: ryškiai geltona. Lapai: melsvi. Kitos pastabos: žiedai susitelkę dideliuose, puriuose žiedynuose, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Thalictrum aquilegifolium
Aukštis: apie 130 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: rožinė. Lapai: pilkai žali. Kitos pastabos: žiedai susitelkę dideliuose, puriuose žiedynuose, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Thalictrum aquilegifolium ‘Black Stockings’
Aukštis: apie 130 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: ryškiai purpurinė. Lapai: ryškiai žali smulkiai skaidyti. Kitos pastabos: žiedai susitelkę dideliuose, puriuose žiedynuose, stiebai tamsūs. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Thalictrum aquilegifolium ‘My Little Favorite’
Aukštis: 60 – 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: rožiškai alyvinė. Lapai: melsvai žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę, derlingesnę dirvą...
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Thalictrum aquilegifolium ‘Nimbus Pink’
Aukštis: apie 80 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: rožinė. Lapai: melsvai žali. Kitos pastabos: žiedai susitelkę dideliuose, puriuose žiedynuose ant tamsių stiebų, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje derlingesnėje dirvoje...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Thalictrum aquilegifolium ‘Nimbus White’
Aukštis: apie 80 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: melsvai žali. Kitos pastabos: žiedai susitelkę dideliuose, puriuose žiedynuose ant tamsių stiebų, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje derlingesnėje dirvoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Thalictrum delavayi
Aukštis: 1,3 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: alyvinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: vingiris dideliais žiedais, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, derlingoje dirvoje. Dėl žiedų dydžio ir gausos augalui reikalinga atrama...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Thalictrum delavayi ‘Hewitt’s Double’
Aukštis: 1,5 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: alyvinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: vingirio veislė pilnaviduriais žiedais. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, derlingoje dirvoje. Dėl žiedynų dydžio ir žiedų gausos augalui gali būt reikalinga atrama. ..
6.00€
Be PVM:6.00€
Modelis: Thalictrum delavayi ‘Splendide White’
Aukštis: apie 150 cm. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: vingiris dideliais žiedais, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, derlingoje dirvoje. Dėl žiedų dydžio ir gausos augalui reikalinga atrama. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Thalictrum ‘Anne’
Aukštis: 2 - 2,5 m. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: šviesiai violetinė su geltonais kuokeliai, žiedai susitelkę didžiuliuose žiedynuose. Lapai: melsvai žali, rudenį nurausta. Kitos pastabos: labai aukšta vingirių veislė tvirtais, tamsiais stiebais. Augalas neišvirsta, ..
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Thalictrum ‘Elin’
Aukštis: 2,5 m. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: alyvinė su geltonais kuokeliai, žiedai susitelkę didžiuliuose žiedynuose. Lapai: melsvai žali, smulkiai skaidyti. Kitos pastabos: labai aukšta vingirių veislė tamsiais, tvirtais stiebais. Augalas neišvirsta, rišti nereiki..
5.00€
Be PVM:5.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)