Meniu
Prekių krepšelis

Katalogas atnaujintas ir jau priimami užsakymai! Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Burbuliai

Burbuliai

BURBULIAI (Trollius)

Burbuliai - labai dekoratyvūs, skynimui tinkantys augalas. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Auginant saulėtoje vietoje turi netrūkti drėgmės. Gali augti ir drėgnesnėje vietoje, todėl tinka pakrančių želdinimui. Ypač dekoratyviai atrodo auginami grupėmis.

Modelis: Trollius chinensis ‘Golden Queen’
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: oranžiškai geltona. Lapai: žali. Kitos pastabos: ilgaamžis, tinkantis skynimui augalas. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Gali augti ir drėgnesnėje vietoje, todėl tinka p..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Trollius pumilus
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: V – VI mėn. Žiedų spalva: ryškiai geltona. Lapai: tamsiai žali, giliai karpyti. Kitos pastabos: žemaūgis burbulis, suaugantis dailiais, gausiai žydinčiais kereliais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvo..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Trollius ‘Etna’
Aukštis: 1,1 m. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: ryškiai oranžinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: vėliausiai žydinti ir aukščiausia burbulių veislė. Ilgaamžis, tinkantis skynimui augalas. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Gali..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Trollius europaeus ‘Lemon Supreme’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: skaisčiai citrininė. Lapai: žali. Kitos pastabos: burbulių veislė dideliais žiedais. Ilgaamžis, tinkantis skynimui augalas. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Gali augti ir drėgn..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Trollius x cultorum ‘New Moon’
Aukštis: 60 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: kremiškai geltona. Lapai: žali. Kitos pastabos: burbulių veislė išskirtiniais, dideliais žiedais ant tvirtų, stačių stiebų. Ilgaamžis, tinkantis skynimui augalas. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, der..
3.50€
Be PVM:3.50€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)