Meniu
Prekių krepšelis
BIRŽELIO 24 - 28 DIENOMIS AUGALŲ NESIŲSIME.

Rasakilos

Rasakilos

RASAKILOS (Alchemilla)

Rasakilos nuo seno žinomos kaip vaistinis augalas, tačiau dabar vis labiau plinta ir gėlynuose, kadangi labai tinka gėlynų apvadams, fonui kitiems augalams sudaryti, taip pat gali augti ir didesniuose lauko vazonuose. Be to, rasakilos nuo seno auginamos rožynuose. Smulkesnės veislės puikiai tinka alpinariumams. Stambesnės veislės, tokios kaip švelnioji rasakila 'Robustica' tinka užpildyti tarpus puokštėse.
Rasakilos geriausiai auga sunkesnėje, derlingoje dirvoje, saulėje ir pusiau pavėsyje.

Modelis: Alchemilla alpina
Aukštis:  15 - 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga kompaktiškais kereliais. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereikli. Labai tinka alpinariumams, apvadams, tarpams tarp kitų au..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Alchemilla caucasica
Aukštis:  25 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga kompaktiškais, tankiais, dailiais kereliais. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereikli. Labai tinka apvadams, tarpams tarp kitų au..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Alchemilla epipsila
Aukštis: 30 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: žali. Kitos pastabos: labai panaši į švelniąją rasakilą (Alchemilla mollis), tačiau šiek tiek smulkesnė. Ilgai ir gausiai žydi. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui n..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Alchemilla erythropoda
Aukštis: 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: pilkai žali. Kitos pastabos: auga kompaktiškais, tankiais, dailiais kereliais. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereikli. Labai tinka apvadams...
2.70€
Be PVM:2.70€
Modelis: Alchemilla hoppeana
Aukštis: 15 - 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: tamsiai žali, blizgantys su plonu baltu krašteliu. Kitos pastabos: auga kompaktiškais, tankiais, dailiais kereliais. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereikli..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Alchemilla sericata ‘Gold Strike’
Aukštis: apie 35 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: šviesiai žali, giliau karpyti nei švelniosios rasakilos. Kitos pastabos: ilgai ir gausiai žydintis augalas, plačiai naudojamas rožynuose. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Alchemilla mollis ‘Auslese’
Aukštis: 40 – 50 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: žalsvai pilkšvi. Kitos pastabos: ilgai ir gausiai žydintis augalas, plačiai naudojamas rožynuose. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereikli...
2.70€
Be PVM:2.70€
Modelis: Alchemilla mollis ‘Robustica’
Aukštis: apie 50 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: žalsvai gelsva. Lapai: žalsvai pilkšvi. Kitos pastabos: žydi visą vasarą ir tinka puokštėms!..
2.70€
Be PVM:2.70€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)