Meniu
Prekių krepšelis

IKI BIRŽELIO 1 D. STABDOMAS NAUJŲ UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS!

Mėlitai

Mėlitai

MĖLITAI (Sesleria)

Mėlitai ypač nelepūs ir ištvermingi augalai, gerai augantys ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, lengvai prisitaiko prie įvairių dirvožemio sąlygų. Tai dalinai visžaliai augalai, todėl prieš žiemą nukirpti jų nereikia, o tik pavasarį išpešioti sudžiūvusius lapus arba pagal poreikį apkirpti. Mėlitai labai greitai auga, todėl ypač tinka didesniems plotams ir masyvams apželdinti. Taip pat plačiai sodinami natūralistinio tipo želdiniuose. Žemesnės veislė puikiai tinka pakraščiams apželdinti.

Modelis: Sesleria haufleriana
Aukštis: 35 – 40 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Varpos: tamsiai rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Auga kompaktiškais kereliais. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Sesleria nitida
Aukštis: apie 80 cm. Žydėjimo laikas: V mėn. Rudenį išleidžia naujas varpas su oriniais augalais. Lapai: melsvi, standūs. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Auga kompaktiškais kereliais. Pati stambiausia ir viena g..
2.70€
Be PVM:2.70€
Modelis: Sesleria autumnalis
Aukštis: 40 – 50 cm. Žydėjimo laikas: IX-X mėn. Varpos: sidabrinės. Lapai: šviesiai žali. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Auga kompaktiškais kereliais...
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Sesleria caerulea
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: V mėn. Lapai: viršutinė lapų pusė pilkai melsva, apatinė – žalia. Kitos pastabos: auga kompaktiškais, dailiais kereliais. Gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)