Meniu
Prekių krepšelis

Katalogas atnaujintas ir jau priimami užsakymai! Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Snapučiai

Snapučiai

SNAPUČIAI (Geranium)

Tai universalūs augalai, turintys labai platų pritaikymą gėlynuose. Stambias rūšis galima auginti pavieniui arba grupėmis , derinti su pačiomis įvairiausiomis kitomis daugiametėmis gėlėmis, jais galima užpildyti tarpus tarp stambesnių gėlių, kaip rožės, bijūnai,  viendienės, melsvės.  Dažnai snapučiai naudojami didesniems plotams užskleisti po retais medžiais arba pakrūmėse. Praktiškai visos rūšys labai gražiai atrodo natūralistinėse sodo pievelėse.
Smulkios rūšys, kaip pilkasis (G. cinereum) ir dalmatinis (G. dalmaticum) snapučiai, dažniausiai auginamos alpinariumuose. Kadangi tai kalnų rūšys, jiems reikia būtinai saulėtos vietos ir lengvos, laidžios dirvos.
Kadangi dauguma snapučių rūšių yra miškų ir pamiškių pievų augalai, tai jie gali augti ir saulėtose vietose ir pusiau pavėsyje. Dauguma snapučių geriausiai auga derlingoje, drėgnesnėje dirvoje ir nemėgsta labai karštų ir labai sausų vietų.

Modelis: Geranium dalmaticum
Aukštis: 12 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: reta žemaūgių snapučių rūšis, ypatingai tinkanti alpinariumams. Auga kompaktiškais kereliais. Būtina saulėta vieta...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x magnificum ‘Blue Blood’
Aukštis: apie 50 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: ryškiai mėlynai violetinė su tamsiomis gyslomis. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos:  žydi labai gausiai dideliais žiedais. Puikus foninis, tarpus užpildantis augalas. Po žydėjimo lieko dailūs, dekoratyvūs lapai...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x magnificum ‘Rosemoor’
Aukštis: apie 55 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: mėlynai violetinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: žydi labai gausiai stambiais žiedais. Puikus foninis, tarpus užpildantis augalas. Po žydėjimo lieka dailūs, dekoratyvūs lapai. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavės..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium himalayense ‘Birch Double’
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: mėlyna su alyviniu atspalviu. Lapai: žali. Kitos pastabos: pilnaviduriai žiedai. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, įvairiame dirvožemyje. Labai lėtai plečiasi. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium himalayense ‘Derrick Cook’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: balta su purpurinėmis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: pirmas baltažiedis himalajinis snaputis. Labai stambūs žiedai. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium himalayense ‘’Die Sensation’
Aukštis: 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VII mėn. Žiedų spalva: mėlyna su alyviniu atspalviu. Lapai: žali. Kitos pastabos: žiedai stambūs, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium himalayense ‘Kaya’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: mėlyni, stambūs, su tamsiomis gyslomis. Lapai: pavasarį lapai būna rudai raudoni, vėliau rausvai žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum ‘Album’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum ‘Calligrapher’
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: melsvų pereinančių atspalvių su ryškiai violetiniais apvadais. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum ‘Lily Lovell’
Aukštis: apie 60 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: ryškiai mėlynai violetiniai su šviesia akute. Lapai: žali. Kitos pastabos: veislė, išsiskirianti vienais stambiausių juodųjų snapučių žiedų. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum ‘Raven’
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: tamsiai violetinė su mėlynu atspalviu. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x oxonianum ‘Wageningen’
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus.  ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Geranium pratense ‘Azure Skies’
Aukštis: 60 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai mėlyna. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydintis snaputis pusiau pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Geranium pratense ‘M.Kendall Clark’
Aukštis: apie 65 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: žydra su plačiomis baltomis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydinti snapučio veislė stambiais žiedais. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Ypač tinka natūralistinio tipo ž..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium pratense ‘Splish Splash’
Aukštis: 75 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta su mėlynomis dėmėmis, kiekvienas žiedas vis kitoks. Lapai: žali. Kitos pastabos: žiedai stambūs, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium pratense ‘Summer Skies’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai alyvinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydintis snaputis, dideliais, pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Geranium cinereum ‘Purple Pillows’
Aukštis: 15 cm. Žydėjimo laikas: V-VII mėn. Žiedų spalva: ryškiai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum var. striatum
Aukštis: 25 – 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė su ryškesnėmis rožinėmis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: besidriekiantys stiebai sudaro kilimą. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Puikiai tinka tuš..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Album’
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: skaisčiai balta. Lapai: žali, giliai karpyti. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Puikiai tinka tuštiems tarpams užpildyti, masiniam apželdinimui. Puikiai..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Apfelblüte’
Aukštis: 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė (spalva primena obelų žiedus). Lapai: žali. Kitos pastabos: besidriekiantys stiebai sudaro kilimą. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vandeniui laidžiame dirvožemyje. Puikiai tinka tuštiems tarpams u..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Cannon Miles’
Aukštis: apie 15 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė su šviesesniu apvadu. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga dailiais, nedideliais kereliais. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir nedideliame pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Elke’
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: ryškiai rožinė su baltu apvadu. Lapai: žali. Kitos pastabos: besidriekiantys stiebai sudaro kilimą. Gerai auga saulėtoje vietoje ir nedideliame pavėsyje, vandeniui laidžiame dirvožemyje. Puikiai tinka tuštiems ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Little Bead’
Aukštis: 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: raudonai purpurinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium ‘Azure Rush’
Aukštis: 40  cm. Žydėjimo laikas: VI-X mėn. Žiedų spalva: mėlyna su dideliu šviesiu centru. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos:  nauja snapučių veislė žydinti nuo birželio vidurio iki pat šalnų. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Labai panašus į snaputį ‘Rozane..
5.00€
Be PVM:5.00€
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 49 (3 puslapių)