Meniu
Prekių krepšelis

KATALOGAS ATNAUJINTAS IR PRIIMAMI UŽSAKYMAI PAVASARIUI! Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Rusmenės

Rusmenės

RUSMENĖS (Digitalis)

Daugiametės rusmenės gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklios. Nukirpus nužydėjusius žiedynus pražįsta pakartotinai. 

Modelis: Digitalis grandiflora
Aukštis: 80 – 90 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai geltona su rusvais taškais. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: daugiametė rusmenės rūšis. Dirvožemiui nereikli, gerai auga saulėje ir nedideliame pavėsyje. Nukirpus nužydėjusius žiedynus pražysta pakartoti..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Digitalis lutea
Aukštis:  80 – 90 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai geltona. Lapai: žali. Kitos pastabos: daugiametė rusmenių rūšis. Gerai auga ir saulėje ir pavėsyje, tik auginant saulėje turi netrūkti drėgmės. Dirvožemiui nereikli. Nukirpus nužydėjusius žie..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Digitalis ferruginea ‘Gigantea’
Aukštis: iki 1,5 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: gelsvai ruda. Lapai: žali. Kitos pastabos: daugiametė rusmenių rūšis. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereikli. Nužydėjusius žiedynus reikia nukirpti, kad nenunyktų pagrindinė skrotelė. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Digitalis parviflora ‘Milk chocolate’
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: ruda. Lapai: žali. Kitos pastabos: daugiametė rusmenės rūšis. Dirvožemiui nereikli, gerai auga saulėje ir nedideliame pavėsyje. Nukirpus nužydėjusius žiedynus pražysta pakartotinai. Dekoratyvi išlieka ir po žydėjimo...
3.00€
Be PVM:3.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)