Meniu
Prekių krepšelis

KATALOGAS ATNAUJINTAS IR PRIIMAMI UŽSAKYMAI PAVASARIUI! Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Hakonės

Hakonės

HAKONĖS (Hakonechloa)

Hakonės - tai labai dekoratyvūs, ilgaamžiai pavėsių varpiniai augalai. Hakonės geriausiai auga drėgnesnėje, derlingoje dirvoje. Jei pakanka drėgmės, neblogai auga ir saulėtose vietose, tačiau optimaliausios sąlygos joms yra pusiau pavėsyje. Hakonės suauga dailiais, svyrančių lapų kupstais.

Modelis: Hakonechloa macra
Aukštis: apie 50 cm. Lapai: žali. Kitos pastabos: suauga dailiais svyrančiais ilgaamžiais kupstais. Geriausiai auga pusiau pavėsyje, drėgnoje, derlingoje dirvoje. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Hakonechloa macra ‘All Gold’
Aukštis: apie 30 cm. Lapai: skaisčiai geltoni. Kitos pastabos: suauga dailiais svyrančiais ilgaamžiais kupstais. Geriausiai auga pusiau pavėsyje, drėgnoje, derlingoje dirvoje. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Hakonechloa macra ‘Aureola‘
Aukštis: apie 35 cm. Lapai: skaisčiai geltoni su siaurais žaliais išilginiais dryžiais. Kitos pastabos: suauga dailiais svyrančiais ilgaamžiais kupstais. Geriausiai auga pusiau pavėsyje, drėgnoje, derlingoje dirvoje. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Hakonechloa macra ‘Mediopicta‘
Aukštis: 35 cm. Lapai: žaliai gelsvai dryžuoti. Kitos pastabos: suauga dailiais svyrančiais ilgaamžiais kupstais. Geriausiai auga pusiau pavėsyje, drėgnoje, derlingoje dirvoje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)