Meniu
Prekių krepšelis
BIRŽELIO 24 - 28 DIENOMIS AUGALŲ NESIŲSIME.

Astrancijos

Astrancijos

ASTRANCIJOS (Astrantia)

Astrancijos -  tai ilgaamžiai, nereiklūs, gausiai ir ilgai žydintys augalai. Žydi birželio - rugpjūčio mėnesiais, o nukirpus nužydėjusius žiedynus žydi pakartotinai iki šalčių. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose, tačiau neblogai pakelia ir prastesnes augimo sąlygas. Ilgai laikosi pamerktos, todėl puikiai tinka skynimui.

Modelis: Astrantia major 'Alba'
Aukštis: 80 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.   Žiedų spalva: balta su žaliais galiukais ir nežymiu rožiniu atspalviu. Lapai: žali.   Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir dr..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Buckland‘
Aukštis: 70 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva:  švelniai rožinė. Pažiedės su žalsvais vainiklapių galiukais. Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai de..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Claret’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: tamsiai raudona.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Tamsūs stiebai.  Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Astrantia major ‘Florence’
Aukštis: 80 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva:  švelniai rožinė su žaliais vainiklapių galais.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Astrantia major ‘Roma’
Aukštis: 80 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: rožinė.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Ruby Wedding’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: tamsiai raudona.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui.  Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Shaggy‘
Aukštis: 70 cmŽydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: balti vainiklapiai su žaliais galais. Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Snow Queen’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: balta su žaliais galiukais. Lapai: žali, dantytais krašteliais. Kitos pastabos: gausiai žydinti astrancijos veislė. Ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakan..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Snow Star’
Aukštis: 80 cmŽydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: balta su žaliais galiukaisLapai: žali.  Kitos pastabos: astrancijos veislė labai dideliais žiedais. Ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drė..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Astrantia major ‘Sparkling Stars Pink’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-IX mėn.  Žiedų spalva: rožinė.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: astrancijų veislė dideliais žiedais. Ilgaamžis augalas tinkantis skynimui.  Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir ..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Astrantia major ‘Suunningdale Variegated’
Aukštis: apie 65 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: šviesiai rožinė.  Lapai: pavasarį lapai būna margi (žali su geltonai kreminiu apvadu), vėliau lapai pažaliuoja.  Kitos pastabos: labai ilgai ir gausiai žydinti astrancija.  Augalas ti..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Venice’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VII mėn.  Žiedų spalva: ryškiai vyšninė.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Warren Hills‘
Aukštis: 80 cm.  Žydėjimo laikas: VI-IX mėn.  Žiedų spalva: rožinė. Pažiedės baltos su žaliais galiukais. Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui.  Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose d..
4.00€
Be PVM:4.00€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)