Meniu
Prekių krepšelis

Katalogas atnaujintas ir jau priimami užsakymai! Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Astrancijos

Astrancijos

ASTRANCIJOS (Astrantia)

Astrancijos -  tai ilgaamžiai, nereiklūs, gausiai ir ilgai žydintys augalai. Žydi birželio - rugpjūčio mėnesiais, o nukirpus nužydėjusius žiedynus žydi pakartotinai iki šalčių. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose, tačiau neblogai pakelia ir prastesnes augimo sąlygas. Ilgai laikosi pamerktos, todėl puikiai tinka skynimui.

Modelis: Astrantia major ‘Claret’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: tamsiai raudona.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Tamsūs stiebai.  Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Astrantia major ‘Dark Shiny Eyes’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VII mėn.  Žiedų spalva: tamsiai raudona su dar tamsesniais vainiklapiais.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir ..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Astrantia major ‘Florence’
Aukštis: 80 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva:  švelniai rožinė su žaliais vainiklapių galais.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Roma’
Aukštis: 80 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: rožinė.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Ruby Wedding’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: tamsiai raudona.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui.  Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Shaggy‘
Aukštis: 70 cmŽydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: balti vainiklapiai su žaliais galais ir rožiniais kuokeliais.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Sparkling Stars Pink’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-IX mėn.  Žiedų spalva: rožinė.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: astrancijų veislė dideliais žiedais. Ilgaamžis augalas tinkantis skynimui.  Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Star of Treasure’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-IX mėn.  Žiedų spalva: tamsiai raudonai vyšninė.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Suunningdale Variegated’
Aukštis: apie 65 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn.  Žiedų spalva: šviesiai rožinė.  Lapai: pavasarį lapai būna margi (žali su geltonai kreminiu apvadu), vėliau lapai pažaliuoja.  Kitos pastabos: labai ilgai ir gausiai žydinti astrancija.  Augalas ti..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Astrantia major ‘Venice’
Aukštis: apie 60 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VII mėn.  Žiedų spalva: ryškiai vyšninė.  Lapai: žali.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas tinkantis skynimui. Auginama saulėtose ar pusiau pavėsingose vietose, pakankamai derlingose ir drėgnose dirvose...
4.00€
Be PVM:4.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)