Meniu
Prekių krepšelis

IKI BIRŽELIO 1 D. STABDOMAS NAUJŲ UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS!

Plautės

Plautės

PLAUTĖS (Pulmonaria)

Modelis: Pulmonaria 'Bubble Gum'
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė. Lapai: platūs, tamsiai žali su didelėmis sidabrinėmis dėmėmis. Kitos pastabos: geriausiai auga pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Pulmonaria ‘Blue Ensign’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Žiedų spalva: ryškiai mėlyna. Lapai: anksti pavasarį  rusvai purpuriniai, vėliau tamsiai žali. Kitos pastabos: labai gausiai ir ryškiai žydinti plautės veislė. Geriausiai auga pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Pulmonaria ‘Diana Clare’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Žiedų spalva: tamsiai mėlyna ir purpurinė. Lapai: pavasarį sidabriniai su žaliomis dėmelėmis, vėliau – sidabriniai su siauru žaliu apvadu. Kitos pastabos: gausiai žydinti plaučių veislė. Geriausiai auga pusiau pavėsyje, derlingesnėj..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Pulmonaria ‘Pretty in Pink’
Aukštis: apie 35 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Žiedų spalva: pereinantys rausvai rožiniai atspalviai. Lapai: stambūs, puošnūs, žali su sidabrinėmis dėmėmis. Kitos pastabos: geriausiai auga pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Pulmonaria ‘Raspberry Splash’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Žiedų spalva: violetiškai rožinė. Lapai: tamsiai žali su sidabrinėmis dėmėmis. Kitos pastabos: geriausiai auga pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Pulmonaria ‘Shrimps on the Barbie’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Žiedų spalva: rožinė. Lapai: stambūs, labai puošnūs, tamsiai žali su baltomis dėmėmis. Kitos pastabos: įspūdingai atrodanti plautė! Geriausiai auga pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Pulmonaria ‘Sissinghurst White’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: IV-V mėn. Žiedų spalva: skaisčiai balta. Lapai: žali su baltomis dėmėmis dėmėmis. Kitos pastabos: geriausiai auga pusiau pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)