Meniu
Prekių krepšelis

IKI BIRŽELIO 1 D. STABDOMAS NAUJŲ UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS!

Arunkai

Arunkai

ARUNKAI (Aruncus) - ilgaamžiai augalai, daug metų galintys augti vienoje vietoje nedalomi. Geriausiai auga daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje, kurioje netrūksta drėgmės. Ypatingai drėgmės turi netrūkti, jei auga saulėtoje vietoje. Arunkai auga kompaktiškais kerais.

Modelis: Aruncus aethusifolius 'Bronze'
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: anksti pavasarį su stipriu bronziniu atspalviu, vėliau žali su rusvu atspalviu. Kitos pastabos: ilgaamžis, gausiai žydintis augalas. Auga dailiais, kompaktiškais kereliais. Nužydėjusios šluotelės i..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Aruncus 'Woldemar Meier'
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali su rausvu atspalviu, smulkiai karpyti. Stiebai raudoni. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas. Auga dailiais, kompaktiškais kereliais. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, pakankamai derlingoje i..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Aruncus sylvestris
Aukštis: 1,4 m. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: žiedai susitelkę dideliuose žiedynuose. Ilgaamžis augalas. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, pakankamai derlingoje ir drėgnoje dirvoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Aruncus dioicus ‘Horatio’
Aukštis: apie 80 cm.  Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: kremiškai balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas. Auga dailiu, kompaktišku keru. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, pakankamai derlingoje ir drėgnoje dirvoje...
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Aruncus ’Guinea Fowl’
Aukštis: 30 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: ilgaamžis, gausiai žydintis augalas. Auga dailiais, kompaktiškais kereliais. Nužydėjusios šluotelės ilgai išlieka gražios. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, pakankamai der..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Aruncus ‘Misty Lace‘
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: pilkšvai žali. Kitos pastabos: ilgaamžis, gausiai žydintis augalas.  Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, pakankamai derlingoje ir drėgnoje dirvoje. ..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Aruncus aethusifolius ‘Porzellan’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: šviesiai žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas. Auga dailiais, kompaktiškais kereliais. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, pakankamai derlingoje ir drėgnoje dirvoje...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Aruncus ‘Zweiweltenkind‘
Aukštis: 1,5 m. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: pilkšvai žali. Kitos pastabos: ilgaamžis, gausiai žydintis augalas.  Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, pakankamai derlingoje ir drėgnoje dirvoje. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)