Meniu
Prekių krepšelis
Į KAUNĄ, VILNIŲ, VIEVĮ, ELEKTRĖNUS NUO 50,00€ AUGALUS ATVEŽAME NEMOKAMAI!

Barzdūnai

Barzdūnai

BARZDŪNAI (Schizachyrium)

Barzdūnai - tai labai atsparūs šalčiui ir sausroms, prastesnių, smėlingų dirvų ir saulėtų vietų ilgaamžiai augalai. Puikiai auga ir labai skurdžioje dirvoje. Nors barzdūnų kupstai labai gražiai atrodo visą vasarą, tačiau jų tikrasis grožis pasimato tik rudenį, tuomet kerai pasipuošia pūkuotomis šluotelėmis, o lapai ir stiebai nusidažo įvairiausiomis rausvomis, raudonomis ir oranžinėmis spalvomis.

Modelis: Schizachyrium scoparium
Aukštis: 60 cm. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Varpos: pavasarį ir vasarą žalios, rudenį rausvai rudos. Lapai: pavasarį ir vasarą žali, rudenį rausvai rudi. Kitos pastabos: auga kompaktiškais kerais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvesnėje dirvoje.  Puik..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium 'Chameleon'
Aukštis: 50 cm. Lapai: melsvai žali su išilginiais geltonai kreminiais dryžiais ir nuraustančiais galais. Kitos pastabos: labai graži spalvinė gama. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus.  Puikiai auga ir labai skurdžioje dirvoje, labai gerai pakelia sausras.&n..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium 'Ha Ha Tonka'
Aukštis: 70 - 80 cm. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Varpos: rausvai rudos.  Lapai: melsvai pilki, pūkeliu pasidengę ir stiebai, ir lapai. Kitos pastabos: išskirtinė barzdūno veislė. Auga kompaktiškais, stačiais kereliais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvesnė..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium JS ‘Red Frost’
Aukštis: apie 1 m. Lapai: vasarą melsvai žali, rudenį nusidažo bordo ir raudonais atspalviais. Kitos pastabos: auga stačiu keru. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvesnėje dirvoje. Puikiai auga ir labai skurdžioje dirvoje, labai gerai pakelia sausras. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Schizachyrium scoparium ‘Blue Heaven’
Aukštis: apie 1 m. Lapai: siauri, vasarą melsvai žali, o rudenį lapai ir stiebai nurausta bordo ir violetiniais atspalviais. Kitos pastabos: auga dailais, stačiais kereliais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvesnėje dirvoje. Puikiai auga ir labai skurdžioje dirvoje, labai gerai pakel..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium ‘Cairo’
Aukštis: apie 1,2 m. Lapai: vasarą rusvai žali, rudeniop pradeda dažytis raudonai violetiniais atspalviais. Kitos pastabos: rudenį išleidžia pūkuotas šluoteles. Auga dailiais, kompaktiškais kereliais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus.  Puikiai auga ir laba..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium ‘Explosion’
Aukštis: 1 m. Lapai: siauri, vasarą melsvai žali, o rudenį spalvinasi purpurine spalva. Kitos pastabos: auga svyrančių lapų kupstais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus.  Puikiai auga ir labai skurdžioje dirvoje, labai gerai pakelia sausras. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium ‘Prairie Blues’
Aukštis: 70 cm. Lapai: siauri, vasarą mėlyni, o rudenį lapai ir stiebai nusispalvina purpurine spalva. Kitos pastabos: auga gražiai svyrančių lapų kupstais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus.  Puikiai auga ir labai skurdžioje dirvoje, labai gerai ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium ‘Standing Ovation’
Aukštis: 80 cm. Lapai: vasarą melsvai žali su rausvais galiukais, o rudenį lapai ir stiebai nurausta stipriau. Kitos pastabos: auga labai dailais, stačiais kereliais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvesnėje dirvoje. Puikiai auga ir labai skurdžioje dirvoje, labai gerai pakelia sausr..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Schizachyrium scoparium ‘Wildwest’
Aukštis: 90 – 100 cm. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Varpos: rudos. Lapai: pavasarį melsvai žali, vasaros pabaigoje nusidažo rausvais, oranžiniais ir purpuriniais atspalviais. Kitos pastabos: kerai dailiai svyra į visas puses. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvesnėje dirvoje..
3.00€
Be PVM:3.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)