Meniu
Prekių krepšelis
BIRŽELIO 24 - 28 DIENOMIS AUGALŲ NESIŲSIME.

Kalimeriai

Kalimeriai

KALIMERIAI (Kalimeris)

Kalimeriai dar kitaip vadinami japoniniais astrais. Tai astrams giminingi ir savo žiedais labai panašūs į juos augalai, tačiau žydėti pradeda jau vasaros viduryje ir dekoratyvūs išlieka iki pat šalnų! Vertinami dėl savo nereiklumo, atsparumo ligoms ir ilgo bei gausaus žydėjimo. Tai dirvožemiui nereiklūs augalai, geriausiai augantys saulėtoje vietoje. Kalimeriai auga tankiais, kompaktiškais kerais, bei pritraukia daug drugelių ir bičių. Šie augalai tai pat tinka ir merkimui.

Modelis: Kalimeris incisa ‘Alba’
Aukštis: 90 cm. Žydėjimo laikas: VI mėn. pab. – IX mėn. pab. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos:  žydi labai gausiai ir ilgai. Auga kompaktiškais, apvaliais kereliais, saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus. Puošniai atrodo nuo pat pavasario, l..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Kalimeris mongolica ‘Antonia’
Aukštis: 100 cm. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Žiedų spalva: šviesiai violetinė. Lapai: žali. Kitos pastabos:  žydi labai gausiai ir ilgai. Auga kompaktiškais kereliais, saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus. Dekoratyviai atrodo ir nužydėjęs. Pritraukia daug drug..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Kalimeris incisa ‘Blue Star’
Aukštis: 60 cm. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Žiedų spalva: švelniai mėlyna. Lapai: žali. Kitos pastabos: žiedai panašūs į astrų, tačiau žydėti pradeda jau vasaros viduryje ir dekoratyvus išlieka iki pat šalnų! Auga tankiais, kompaktiškais kereliais, saulėtoje vietoje, dirvožemiui..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Kalimeris incisa ‘Charlotte’
Aukštis: 55 cm. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Žiedų spalva: šviesiai violetinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: žydi labai gausiai ir ilgai. Auga kompaktiškais kereliais, saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus. Dekoratyviai atrodo ir nužydėjęs. Pritraukia daug drugelių ir bičių...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Kalimeris pinnatifida ‘Hortensis’
ukštis: 80 cm. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: kalimeris pusiau pilnaviduriais žiedais, panašiais į chrizantemų.  Auga labai dailiais, kompaktiškais, į viršų dailiai platėjančiais kereliais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, di..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Kalimeris incisa ‘Madiva’
Aukštis: 70 – 80 cm. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: žiedai panašūs į astrų, tačiau žydėti pradeda jau vasaros viduryje ir dekoratyvus išlieka iki pat šalnų! Auga tankiais, kompaktiškais kereliais, saulėtoje vietoje, dirvož..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Kalimeris mongolica ‘Mon Jardin’
Aukštis: 100 cm. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos:  žydi dideliais žiedais labai gausiai ir ilgai. Auga kompaktiškais, dailiais kereliais, saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus. Dekoratyviai atrodo ir nužydėjęs. Pritr..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Kalimeris yomena ‘Shogun’
Aukštis: 30 – 40 cm. Žydėjimo laikas: vėlyvas ruduo. Žiedų spalva: melsva. Lapai: žali. Kitos pastabos: nauja kalimerių veislė puošniais, visą sezoną margais lapais. Auga kompaktiškais kerais, saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus...
3.00€
Be PVM:3.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)