Meniu
Prekių krepšelis

KATALOGAS ATNAUJINTAS IR PRIIMAMI UŽSAKYMAI PAVASARIUI! Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Rodžersijos

Rodžersijos

RODŽERSIJOS (Rodgersia) – daugiamečiai augalai, labiausiai vertinami dėl jų puošnių lapių.  Rodžersijos geriausiai auga daliniame, tačiau gali augti ir visiškame pavėsyje. Labiausiai tinka derlinga, humusinga dirva, kurioje netrūksta drėgmės. Šie augalai šalčiui atsparūs, tačiau kas kelerius metus rekomenduojama pamulčiuoti durpėmis ar kompostu, nes augdami šakniastiebiai su pumpurais iškyla į paviršių. Sodinti galima ir pavieniui, ir grupėmis. Kadangi tai nėra smulkūs augalai, sodinant reikėtų palikti apie 50 cm tarpus.

Modelis: Rodgersia aesculifolia
Aukštis: 1 m. Žydėjimo laikas: VI  mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: puošnūs, primena kaštonų lapus, pavasarį raudoni, vėliau – rausvai žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. Jei ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Rodgersia podophylla ‘Donald Feden’
Aukštis: apie 1 m.  Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: baltai rožiniai. Lapai: stambūs. Jauni lapai su tamsiu rudu atspalviu, vėliau žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. Jei netrūksta dr..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Rodgersia podophylla ‘Donald Form’
Aukštis: apie 1 m.  Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: baltai rožiniai. Lapai: jdtambūs. Jauni lapai su rudu atspalviu, vėliau žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. Jei netrūksta drėgmės,..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Rodgersia podophylla ‘Smaragd’
Aukštis: apie 1 m.  Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: balti, plačiuose žiedynuose.  Lapai: žali, platūs ir dideli.  Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. Jei netrūksta drėgmės, gal..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Rodgersia pinnata ‘Chocolate Wing’
Aukštis: 80 – 100 cm (su žiedynais). Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: labai puošnūs, raudoni, dideliuose žiedynuose, kurie išlieka dekoratyvūs ir po žydėjimo. Lapai: taip pat labai puošnūs, pavasarį rausvai rudi, vėliau žali su rusvu atspalviu. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas. ..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Rodgersia pinnata ‘Maurice Mason’
Aukštis: 1,2 m.  Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: rožiniai, dekoratyvūs išlieka ir po žydėjimo. Lapai: jauni lapai su rudu atspalviu, vėliau tamsiai žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. ..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Rodgersia aesculifolia var. henrici
Aukštis: apie 90 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn.Žiedai: rožiniai. Lapai: žali, platūs ir dideli. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. Jei netrūksta drėgmės, gali augti ir saulėtose vietose...
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Rodgersia ‘Bloody Mary’
Aukštis: apie 1 m.  Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: rožiniai, plačiuose žiedynuose. Lapai: pavasarį su rudu atspalviu, vėliau – žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. Jei netrūksta drėg..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Rodgersia ‘Bronze Peacock’
Aukštis: 80 -100 cm (su žiedynais). Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: rožiniai. Lapai: jauni lapai tamsiai rudi su bordo atspalviu, vėliau tamsiai žali. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir pakankamai drėgnoje dirvoje. Jei n..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Rodgersia sambucifolia
Aukštis: 1,4 m.  Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedai: balti su kreminiu atspalviu, didžiuliai, ant raudono žiedstiebio. Žiedynai dekoratyvūs išlieka ir po žydėjimo. Lapai: žali, stambūs. Kitos pastabos: ilgaamžis augalas.  Auginti geriausia pusiau pavėsyje, derlingoje ir..
4.00€
Be PVM:4.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)