Meniu
Prekių krepšelis

Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Sinavadai

Sinavadai
Modelis: Aquilegia vulgaris ‘Black Barlow’
Aukštis: apie 75 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: tamsiai purpurinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: sinavado veislė dailiais, pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje, tačiau neužmirkstančioje dirvoje. Labai gerai lai..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Aquilegia vulgaris ‘Blue Barlow’
Aukštis: apie 75 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: tamsiai mėlyna. Lapai: žali. Kitos pastabos: sinavado veislė dailiais, pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje, tačiau neužmirkstančioje dirvoje. Labai gerai laikos..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Aquilegia vulgaris ‘Green Apples’
Aukštis: apie 75 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: kremiškai balta su žalsvais galiukais. Lapai: žali. Kitos pastabos: sinavadas, dideliais, pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje, tačiau neužmirkstančioje dirvoje...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Aquilegia vulgaris ‘Nora Barlow’
Aukštis: apie 75 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: tamsiai vyšninė, su baltais galiukais. Lapai: žali. Kitos pastabos: sinavadas, dideliais, pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje, tačiau neužmirkstančioje dirvoje...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Aquilegia vulgaris ‘Rose Barlow’
Aukštis: apie 75 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: švelniai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: sinavadas, dideliais, pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje, tačiau neužmirkstančioje dirvoje. Labai gerai laikosi p..
3.00€
Be PVM:3.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)