Meniu
Prekių krepšelis
Į KAUNĄ, VILNIŲ, VIEVĮ, ELEKTRĖNUS NUO 50,00€ AUGALUS ATVEŽAME NEMOKAMAI!

Kiti varpiniai augalai

Kiti varpiniai augalai
Modelis: Chrysopogon gryllus
Aukštis: apie 1,3 m. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga kompaktiškais kerais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Briza media ‘Limouzi’
Aukštis: 50 – 60 cm. Žydėjimo laikas: šluotelės dekoratyvios būna nuo V mėn. pabaigos iki rudens. Varpos: žaliai rudos ‘kapeikėlės’ su bordo atspalviu. Lapai: melsvai žali. Kitos pastabos: visžalis augalas. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereikli. ..
2.80€
Be PVM:2.80€
Modelis: Briza media ‘Russells’
Aukštis: apie 40 cm. Žydėjimo laikas: šluotelės dekoratyvios būna nuo V mėn. pabaigos iki rudens. Lapai: žali su baltais dryžiais. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereikli. Auga kompaktiškais kereliais. ..
2.80€
Be PVM:2.80€
Modelis: Koeleria glauca
Aukštis: 25 - 30 cm. Žydėjimo laikas: V mėn. Lapai: žalsvai mėlyni. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereikli. Auga kompaktiškais kereliais. ..
2.70€
Be PVM:2.70€
Modelis: Koeleria glauca ‘Minima’
Aukštis: 25 cm. Žydėjimo laikas: V mėn. Lapai: žalsvai mėlyni. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereikli. Auga kompaktiškais kereliais. ..
2.70€
Be PVM:2.70€
Modelis: Helictotrichon sempervirens ‘Saphirsprudel’
Aukštis: apie 50 cm be varpų ir apie 1 m su varpomis. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Varpos: rusvos ant 1 m aukščio stiebų. Lapai: siauri, mėlyni. Kitos pastabos: auga kompaktiškais kerais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvoje dirvoje. Puikiai pakelia sausras. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Chasmanthium latifolium
Aukštis: 1 – 1,2 m. Žydėjimo laikas: ruduo. Varpos: ruda su purpuriniu atspalviu. Lapai: platūs, plokšti. Kitos pastabos: įdomus ir ypač dekoratyvus varpinis augalas. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, laidžioje dirvoje. Labai tinka sausoms puokštėms. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Stipa pennata
Aukštis: 50 – 60 cm. Žydėjimo laikas: VII mėn. Lapai: žali, svyrantys. Kitos pastabos: išleidžia šluoteles su ilgais, pūkuotais akuotais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, laidžioje, lengvoje dirvoje. Ypatingai atspari sausroms. Auga kompaktiškais kereliais. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Eragrostis spectabilis
Aukštis: apie 40 cm. Žydėjimo laikas: VIII-IX mėn. Varpos: rausvos, puriose, dideliuose žiedynuose. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga dailiais, kompaktiškais kupsteliais. Varpos nedaug iškilusios virš lapų, atrodo kaip didelis purus debesėlis. Geriausiai auga lengvoje dirvoje, sa..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Imperata cylindrica ‘Red Baron’
Aukštis: 30 – 40 cm. Lapai: statūs, raudoni visą sezoną. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Pats raudoniausias Lietuvoje žiemojantis varpinis augalas. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Spodiopogon sibiricus
Aukštis: apie 1,5 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rausvos. Lapai: platūs, žali. Rudenį lapai nusidažo gražiais variniais atspalviais. Kitos pastabos: retas varpinis augalas. Augimo sąlygoms nereiklus, gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje. Auga dailiais, kompa..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Spodiopogon sibiricus ‘West Lake’
Aukštis: apie 1,7 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rausvos. Lapai: platūs, žali. Rudenį lapai nusidažo gražiais variniais atspalviais. Kitos pastabos: retas varpinis augalas. Augimo sąlygoms nereiklus, gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklu..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Sorghastrum nutans ‘Indian Steel’
Aukštis: 1,5 m. Žydėjimo laikas: IX-X mėn. Varpos: puošnios, purpuriškai rusvos su geltonais kuokeliais. Lapai: platūs, melsvai žali. Kitos pastabos: vasarą stiebai nusidažo purpuriniais atspalviais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)