Meniu
Prekių krepšelis

IKI BIRŽELIO 1 D. STABDOMAS NAUJŲ UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS!

Melvenės

Melvenės

MELVENĖS (Molinia)

Melvenės želdynuose vertinamos dėl savo nereiklumo augimo sąlygoms, ažūrinių šluotelių ir tvirtų stiebų. Jos neišvirsta net ir pučiant stipriems vėjams, o rudenį nusidažo gražiais oranžiniais atspalviais. Visos melvenės auga kompaktiškais kerais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar daliniame pavėsyje, drėgnesnėje, derlingoje dirvoje. Neblogai auga ir skurdesniame dirvožemyje, tačiau nebūna tokios aukštos. Melvenės nebijo neilgam būti užlietos vandeniu, todėl puikiai tinka vandens telkinių pakrantėms, kur svyruoja vandens lygis, apželdinti. Vienoje vietoje gali augti 10 metų ir ilgiau. 

Modelis: Molinia caerulea 'Dauerstrahl'
Aukštis: 70 - 80 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: tamsiai rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga kompaktišku, šiek tiek svyrančiu, tačiau neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ssp arundinacea 'Zuneigung'
Aukštis: 1,2 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos, tankios. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga kompaktišku, tankiu, stačiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, tik nebus tokia aukšta. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Claerwen
Aukštis: 60 – 70 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: gelsvai rudos. Lapai: žali su kreminėmis juostomis, stiebai gelsvai žali. Kitos pastabos: labai gausiai žydinti reta melvenių veislė. Auga kompaktišku, labai dailiu, kompaktišku kereliu ir saulėje, ir pusiau pavėsyje,..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Combyris Gow’
Aukštis: 60 – 70 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos, labai storos. Lapai: tamsiai žali su ryškiai geltonomis juostomis, stiebai taip pat tamsiai žali. Kitos pastabos: reta, viena gražiausių melvenių veislių. Auga kompaktišku keru ir saulėje, ir pusiau pavėsy..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Edith Dudszus’
Aukštis: apie 80 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: tamsiai rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga kompaktišku, šiek tiek svyrančiu, tačiau neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Heidebraut’
Aukštis: 1,1 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: auga kompaktišku, stačiu, neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Heidezwerg’
Aukštis: 55 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos. Lapai: tamsiai žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: auga gana stačiu, tik truputį svyrančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesn..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘JS Aha-Erlebnis’
Aukštis: 1,5 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga kompaktišku, stačiu, neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, tik nebus tokia aukšta. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Moorflamme’
Aukštis: 1 – 1,1 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: violetiškai rusvos. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: auga kompaktiškais, dailiais svyrančiais kupstais ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, tik neb..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Moorhexe’
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: tamsiai rudos. Lapai: tamsiai žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: auga kompaktišku, stačiu, neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Overdam’
Aukštis: 80 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: žalsvai rudos. Lapai: žali, rudenį nusidažo ryškiai geltonai oranžiniais atspalviais. Kitos pastabos: auga kompaktišku, piltuvo formos neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tači..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Poul Petersen’
Aukštis: apie 80 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: ypatingai tankios, žydėjimo pradžioje žalsvos, vėliau – tamsiai rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: labai puošni melvenės veislė auganti kompaktišku, neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derli..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Torch’
Aukštis: 80 cm. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: šviesiai rudos, labai tankios. Lapai: tamsiai žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: auga kompaktišku, labai stačiu, siauru, dailiu kereliu ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, ta..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Variegata’
Aukštis: 50 – 70 cm. Žydėjimo laikas: VII-X mėn. Lapai: svyrantys, geltonai dryžuoti. Kitos pastabos: auga kompaktišku, dailiu, šiek tiek svyrančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, tik nebus tokia aukšta...
2.70€
Be PVM:2.70€
Modelis: Molinia arundinacea
Aukštis: apie 2 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: tamsiai rudos su bronzo atspalviu, tankios. Lapai: tamsiai žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: varpos šiek tiek svyra į šonus. Auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tači..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia arundinacea 'Black Arrows'
Aukštis: apie 1,6 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: tamsiai rudos, ilgos. Lapai: tamsiai žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: melvenės veislė ypač tamsiomis varpomis. Dailiai susvyra į fontano formą. Auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesn..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Molinia arundinacea JS ‘Mostenveld’
Aukštis: 1,5 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: gelsvai rudos. Lapai: margi (žali su išilginėmis baltomis juostomis). Kitos pastabos: išskirtinai atrodanti melvenė. Auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvo..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia arundinacea JS ‘Witches Broom’
Aukštis: apie 1,5 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: auga kompaktišku, neišgulančiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, tik nebus..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Bergfreund’
Aukštis: 1,8 – 2 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: tamsiai rudos, ilgos ir purios. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos:  auga dailiu, kompaktišku keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, tik nebus..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia arundinacea ‘Cordoba’
Aukštis: apie 2 m. Žydėjimo laikas: VII-IX mėn. Varpos: rudos. Lapai: vasarą žali, o rudenį nusidažo ryškiai auksine spalva. Kitos pastabos: stiebai grakščiai svyrantys.  Auga kompaktišku keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puiki..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia arundinacea ‘Fontane’
Aukštis: 1,8 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: gelsvai rudos. Lapai: tamsiai žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: varpos išlinksta į šonus kaip fontanas. Auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurd..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Golden Chimes’
Aukštis: 1,8 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos, storos. Lapai: tamsiai žali, platūs, svyrantys. Kitos pastabos: jau vasaros pabaigoje įgauna auksinę splavą. Auga kompaktiškais, dailiais svyrančiais kupstais ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dir..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Karl Foerster’
Aukštis: apie 2,2 m. Varpos: rudos. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos:  viena populiariausių ir seniausiai auginamų nendrinių melvenių veislių. Auga dailiu keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga ir skurdesnėje dirvoje, tik nebu..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia arundinacea ‘Skyracer’
Aukštis: 2,2 – 2,5 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos. Lapai: tamsiai žali, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: suauga stačiausiu keru iš visų nendrinių melvenių. Auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, tačiau puikiai auga..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Transparent’
Aukštis: 2 – 2,2 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: tamsiai rudos. Lapai: tamsiai žali.  Kitos pastabos: labai ilgos (iki 80 cm) , ko gero gražiausios iš visų melvenių varpos. Auga kompaktišku keru ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Mėgsta drėgnesnę derlingą dirvą, ta..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Molinia arundinacea ‘Windspiel’
Aukštis: 1,8 – 2 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos, tankios, išsidėsčiusios įvairiame aukštyje. Lapai: tamsiai žali, platesni už kitų melvenių, rudenį nusidažo auksine spalva. Kitos pastabos: ypatingai dekoratyvi melvenių veislė. Auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. M..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Molinia caerulea ‘Yellow Pipe’
Aukštis: apie 1,7 m. Žydėjimo laikas: VIII-X mėn. Varpos: rudos, labai tankios. Lapai:  tamsiai žali, platūs, svyrantysKitos pastabos: suauga labai stačiais ir tankiais kereliais. Rudenį nusidažo ryškiai geltonai oranžine spalva.  Auga kompaktišku keru ir saulėje, ir pusiau ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Rodoma nuo 1 iki 27 iš 27 (1 puslapių)