Meniu
Prekių krepšelis
BIRŽELIO 24 - 28 DIENOMIS AUGALŲ NESIŲSIME.

Viksvos

Viksvos

VIKSVOS (Carex)

Viksvų gentis viena iš didžiausių pasaulyje. Joje priskaičiuojama iki 2000 rūšių, paplitusių visuose žemynuose. Visos mūsų parduodamos viksvų veislės atsparios šalčiui. Jos geriausiai auga derlingame, drėgnesniame dirvožemyje,  mažesniame ar didesniame pavėsyje. Jeigu netrūksta drėgmės, daugelis gali augti ir saulėje. O kai kurios puikiai pakenčia ir sausras (kalninė viksva).

Modelis: Carex elata ‘Aurea’
Aukštis: apie 60 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Varpos: rudos. Lapai: ryškiai geltoni. Kitos pastabos: viksva, kuri geriausiai auga drėgnoje, derlingoje vietoje, daliniame pavėsyje. Auga dailiu, svyrančių lapų kereliu. Gali augti sekliame vandens telkinyje. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Carex grayi
Aukštis: 60 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Varpos: rudos. Lapai: ryškiai žali. Kitos pastabos: suaugina įdomiai atrodančias sėkladėžes, kurios šį augalą išskiria iš kitų. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje. Gerai auga įvairiame dirvožemyje, tačiau gali au..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex montana
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Lapai: siauri, žali, svyrantys. Kitos pastabos: gerai auga saulėje ir pusiau pavėsyje, atspari sausroms. Suauga kompaktišku svyrančių lapų kupsteliu. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex montana ‘Raureif’
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Lapai: žali su baltu apvadu, švelnūs, svyrantys. Kitos pastabos: gerai auga saulėje ir pusiau pavėsyje, atspari sausroms. Suauga kompaktišku svyrančių lapų kupsteliu. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Luzula pilosa 'Igel'
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: VI mėn.Lapai: žali. Visžalė, su lapais išlieka per žiemą. Kitos pastabos: geriausiai auga pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Auga labai dailiais ir tankiais kupsteliais. Auginant saulėtoje vietoje turi netrūkti drėgmės. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex davalliana
Aukštis: apie 15 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Varpos:  pavasarį išleidžia rudus, pailgus žiedynus su geltonais kuokeliais. Lapai: siauri, ryškiai žali (gražiai susvyra į šonus). Kitos pastabos: įdomi ir reta viksvų rūšis, geriausiai auga saulėtoje vietoje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex flacca ‘Blue Zinger’
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: IV mėn. Varpos: rudos. Lapai: melsvai pilki, svyrantys. Kitos pastabos: suauga dailiais svyrančiais kereliais, augimo sąlygoms nereikli – gali augti ir saulėje, ir pavėsyje įvairiame dirvožemyje. Puikiai tinka šlaitų sutvirtinimui. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex riparia
Aukštis: apie 80 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: viksva, kuri geriausiai auga drėgnoje vietoje, vandens telkinio pakrantėje ar sekliame vandens telkinyje. Auga ir paprastoje dirvoje, tik nebus tokia aukšta. Plečiasi, todėl tinka didesnių..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex riparia ‘Variegata’
Aukštis: apie 80 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Varpos: rudos. Lapai: išilgai dryžuoti žaliomis ir baltomis juostomis. Kitos pastabos: viksva, kuri geriausiai auga drėgnoje vietoje, vandens telkinio pakrantėje ar sekliame vandens telkinyje. Auga ir paprastoje dirvoje, tik nebus t..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex muskingumensis ‘Bicolor Fountain’
Aukštis: apie 30 cm. Lapai: kremiškai balta su tamsiai žaliais dryžiais. Kitos pastabos: margalapė palminės viksvos veislė, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Gali augti ir pakankamai drėgnai, todėl tinka sodinti ne tik gėlyne, tačiau ir prie vandens telkinių. Puikiai auga&nbs..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex muskingumensis ‘Ice Fountains’
Aukštis: apie 50 cm. Žydėjimo laikas: VII-X mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali su plačia balta juosta per vidurį. Kitos pastabos: labai graži palminės viksvos veislė, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvai nereikli. Gali augti ir pakankamai drėgnai, todėl tinka ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex muskingumensis ‘Little Midge’
Aukštis: 20 – 30 cm. Žydėjimo laikas: VII-X mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: smulki palminės viksvos veislė, suauganti dailiais kompaktiškais kereliais. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvai nereikli. Gali augti ir pakankamai drėgnai, to..
2.80€
Be PVM:2.80€
Modelis: Carex paniculata
Aukštis: 80 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Varpos: rudos. Lapai: žali. Kitos pastabos: reta, stambi, ilgaamžė ir labai graži viksva galinti augti ir sausumoje ir drėgnoje vietoje, ypač tinka auginti prie įvairių vandens telkinių. ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Carex pulicaris
Aukštis: apie 15 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Varpos:  pavasarį išleidžia juodus, pailgus žiedynus su geltonais kuokeliais. Lapai: labai siauri, ryškiai žali, dailiai susvyrantys.  Kitos pastabos: įdomi ir reta viksvų rūšis, geriausiai auga saulėtoje vietoj..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex caryophyllea ‘The Beatles’
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: V mėn. pab. – VI mėn. pr. Lapai: žali, ilgi, siauri, besisukantys. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje. Lėtai plečiasi į šonu. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex ornithopoda ‘Variegata’
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Lapai: žali su plačia balta juosta per vidurį, siauri. Kitos pastabos: visžalis augalas, suauga kompaktišku, dailiu svyrančių lapų kupsteliu. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Carex morrowii ‘Ice Dance’
Aukštis: apie 35 cm. Žydėjimo laikas: V mėn.Lapai: žali su baltai kremiškais apvadais, paltūs. Visžalė viksva.Kitos pastabos: geriausiai auga nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Pakelia ir saulėtas vietas, tačiau turi netrūkti drėgmės. Lėtai plečiasi sudarydama kilimuką. Puikiai tinka ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex morrowii ‘Irish Green’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Lapai: tamsiai žali, visžaliai. Kitos pastabos: geriausiai auga nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Pakelia ir saulėtas vietas, tačiau turi netrūkti drėgmės. Lėtai plečiasi sudarydama kilimuką. Puikiai tinka tuštiems ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex morrowii ‘Mosten’
Aukštis: 35 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Lapai: žali, visžaliai. Kitos pastabos: geriausiai auga nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. Pakelia ir saulėtas vietas, tačiau turi netrūkti drėgmės. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Carex morrowii var. temnolepis ‘Silk Tassel’
Aukštis: 25 – 30 cm. Žydėjimo laikas: ankstyvas pavasaris. Lapai: labai siauri, ilgi, žali su balta juostele. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereikli. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (1 puslapių)