Meniu
Prekių krepšelis

Užsakymus už 50 € ir daugiau į Kauną, Vilnių, Elektrėnus ir Vievį atvešime patys į namus nemokamai!

Snapučiai

Snapučiai

SNAPUČIAI (Geranium)

Tai universalūs augalai, turintys labai platų pritaikymą gėlynuose. Stambias rūšis galima auginti pavieniui arba grupėmis , derinti su pačiomis įvairiausiomis kitomis daugiametėmis gėlėmis, jais galima užpildyti tarpus tarp stambesnių gėlių, kaip rožės, bijūnai,  viendienės, melsvės.  Dažnai snapučiai naudojami didesniems plotams užskleisti po retais medžiais arba pakrūmėse. Praktiškai visos rūšys labai gražiai atrodo natūralistinėse sodo pievelėse.
Smulkios rūšys, kaip pilkasis (G. cinereum) ir dalmatinis (G. dalmaticum) snapučiai, dažniausiai auginamos alpinariumuose. Kadangi tai kalnų rūšys, jiems reikia būtinai saulėtos vietos ir lengvos, laidžios dirvos.
Kadangi dauguma snapučių rūšių yra miškų ir pamiškių pievų augalai, tai jie gali augti ir saulėtose vietose ir pusiau pavėsyje. Dauguma snapučių geriausiai auga derlingoje, drėgnesnėje dirvoje ir nemėgsta labai karštų ir labai sausų vietų.

Modelis: Geranium dalmaticum
Aukštis: 12 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: reta žemaūgių snapučių rūšis, ypatingai tinkanti alpinariumams. Auga kompaktiškais kereliais. Būtina saulėta vieta...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x magnificum ‘Blue Blood’
Aukštis: apie 50 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: ryškiai mėlynai violetinė su tamsiomis gyslomis. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos:  žydi labai gausiai dideliais žiedais. Puikus foninis, tarpus užpildantis augalas. Po žydėjimo lieko dailūs, dekoratyvūs lapai...
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x magnificum ‘Rosemoor’
Aukštis: apie 55 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: mėlynai violetinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: žydi labai gausiai stambiais žiedais. Puikus foninis, tarpus užpildantis augalas. Po žydėjimo lieka dailūs, dekoratyvūs lapai. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavės..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium himalayense ‘Birch Double’
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: mėlyna su alyviniu atspalviu. Lapai: žali. Kitos pastabos: pilnaviduriai žiedai. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, įvairiame dirvožemyje. Labai lėtai plečiasi. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium himalayense ‘Derrick Cook’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: balta su purpurinėmis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: pirmas baltažiedis himalajinis snaputis. Labai stambūs žiedai. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium himalayense ‘’Die Sensation’
Aukštis: 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VII mėn. Žiedų spalva: mėlyna su alyviniu atspalviu. Lapai: žali. Kitos pastabos: žiedai stambūs, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium himalayense ‘Kaya’
Aukštis: apie 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: mėlyni, stambūs, su tamsiomis gyslomis. Lapai: pavasarį lapai būna rudai raudoni, vėliau rausvai žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum 'Joseph Green'
Aukštis: apie 70 cm.  Žydėjimo laikas: V-VI mėn.  Žiedų spalva: pusiau pilnaviduris: ryškiai alyviškai violetinis su plačiais žaliais intarpais. Lapai: žali.  Kitos pastabos: labai įdomus ir išskirtinis snaputis. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemi..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Geranium phaeum ‘Album’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: balta. Lapai: žali. Kitos pastabos: suauga labai vešliu ir dailių keru. Pavasarį labai anskti atželia, kai didžioji dalis augalų dar tik bunda ir trūksta žalumos. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nerei..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum ‘Calligrapher’
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: melsvų pereinančių atspalvių su ryškiai violetiniais apvadais. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum ‘Lily Lovell’
Aukštis: apie 60 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedai: ryškiai mėlynai violetiniai su šviesia akute. Lapai: žali. Kitos pastabos: veislė, išsiskirianti vienais stambiausių juodųjų snapučių žiedų. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium phaeum ‘Raven’
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: tamsiai violetinė su mėlynu atspalviu. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x oxonianum ‘Wageningen’
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus.  ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Geranium pratense 'Cloud Nine'
Aukštis: apie 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: švelniai mėlyna. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydintis snaputis, dalinai pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje.  ..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Geranium pratense ‘Azure Skies’
Aukštis: 60 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai mėlyna. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydintis snaputis pusiau pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Geranium pratense ‘M.Kendall Clark’
Aukštis: apie 65 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: žydra su plačiomis baltomis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydinti snapučio veislė stambiais žiedais. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Ypač tinka natūralistinio tipo ž..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium pratense ‘Splish Splash’
Aukštis: 75 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta su mėlynomis dėmėmis, kiekvienas žiedas vis kitoks. Lapai: žali. Kitos pastabos: žiedai stambūs, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium pratense ‘Summer Skies’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: švelniai alyvinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydintis snaputis, dideliais, pilnaviduriais žiedais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, derlingesnėje dirvoje. ..
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Geranium cinereum ‘Ballerina’
Aukštis: 20 cm.  Žydėjimo laikas: V-VI mėn.  Žiedų spalva: švelniai rožinė su ryškiomis gyslomis ir tamsiu centru. Lapai: pilkai žali.  Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Suauga dailiai apvaliais, kompaktiškais kereliais. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium cinereum ‘Purple Pillows’
Aukštis: 15 cm. Žydėjimo laikas: V-VII mėn. Žiedų spalva: ryškiai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum var. striatum
Aukštis: 25 – 30 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė su ryškesnėmis rožinėmis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: besidriekiantys stiebai sudaro kilimą. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Puikiai tinka tuš..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Album’
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: skaisčiai balta. Lapai: žali, giliai karpyti. Kitos pastabos: geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Puikiai tinka tuštiems tarpams užpildyti, masiniam apželdinimui. Puikiai..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Apfelblüte’
Aukštis: 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė (spalva primena obelų žiedus). Lapai: žali. Kitos pastabos: besidriekiantys stiebai sudaro kilimą. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vandeniui laidžiame dirvožemyje. Puikiai tinka tuštiems tarpams u..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Cannon Miles’
Aukštis: apie 15 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė su šviesesniu apvadu. Lapai: žali. Kitos pastabos: auga dailiais, nedideliais kereliais. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir nedideliame pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Elke’
Aukštis: apie 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: ryškiai rožinė su baltu apvadu. Lapai: žali. Kitos pastabos: besidriekiantys stiebai sudaro kilimą. Gerai auga saulėtoje vietoje ir nedideliame pavėsyje, vandeniui laidžiame dirvožemyje. Puikiai tinka tuštiems ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Little Bead’
Aukštis: 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: raudonai purpurinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium sanguineum ‘Pink Pouffe’
Aukštis: 15 - 20 cm. Žydėjimo laikas: V mėn. pab. - IX mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė su tamsiomis gyslomis.  Lapai: žali. Kitos pastabos: besidriekiantys stiebai sudaro kilimą. Geriausiai auga saulėtoje vietje ar daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.50€
Be PVM:3.50€
Modelis: Geranium ‘Azure Rush’
Aukštis: 40  cm. Žydėjimo laikas: VI-X mėn. Žiedų spalva: mėlyna su dideliu šviesiu centru. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos:  nauja snapučių veislė žydinti nuo birželio vidurio iki pat šalnų. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Labai panašus į snaputį ‘Rozane..
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Geranium ‘Blue Sunrise’
Aukštis: 35 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: mėlyna su alyviniu atspalviu. Lapai: žalsvai geltoni. Kitos pastabos: auga labai dailiu kupsteliu. Gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium ‘Brookside’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: skaisčiai mėlyna su violetiniu atspalviu ir tamsesnėmis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: labai ilgai ir gausiai žydintis snaputis stambiais žiedais, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Plačiai naudojamas apž..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x cantabrigiense ‘Cambridge’
Aukštis: 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė. Lapai: žali. Kitos pastabos: plečiasi, todėl ypač tinka kiliminiam apželdinimui pusiau pavėsingoms vietoms, tačiau gerai auga ir saulėje. Dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium ‘Criss Canning’
Aukštis: 50 – 60 cm. Žydėjimo laikas: VI-VIII mėn. Žiedų spalva: ryškiai mėlyna. Lapai: žali. Kitos pastabos: ilgai žydintis snaputis. Gerai auga ir saulėtose, ir pavėsingose vietose, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium ‘Dreamland’
Aukštis: apie 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-IX mėn. Žiedų spalva: švelniai rožinė su tamsesnėmis gyslomis. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: labai ilgai žydintis snaputis, žydi nuo birželio iki pat šalnų!  Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar nedideliame pavėsyje, dirvožemiu..
4.00€
Be PVM:4.00€
Modelis: Geranium maculatum ‘Espresso’
Aukštis: 50 – 60 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: švelniai alyviškai rožinė. Lapai: tamsūs, raudonai rudi. Kitos pastabos: raudonlapė snapučio veislė, ryškią spalvą išlaikanti viso sezono metu. Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje, dirvožemiui nereiklus.&nbs..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium ‘Fay Anna’
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VII-VIII mėn. Žiedų spalva: rausvai alyvinė. Lapai: pavasarį lapai būna oranžiškai raudoni, vėliau pažaliuoja, o rudenį vėl nurausta. Kitos pastabos: gerai auga ir saulėje, ir daliniame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium wallichianum ‘Havana Blues'
Aukštis: 40 cm. Žydėjimo laikas: VI-IX mėn. Žiedų spalva: mėlyna su baltu centru ir ryškiomis gyslomis. Lapai: ankstyvą pavasarį lapai sprogsta su gelsvai žali, vėliau pažaliuoja. Kitos pastabos: snapučio veislė dideliais žiedais, gerai auganti ir saulėje, ir daliniame pavės..
4.50€
Be PVM:4.50€
Modelis: Geranium x cantabrigiense ‘Hilary Rendall’
Aukštis: 20 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta su nežymiu rožiniu atspalviu. Lapai: žali. Kitos pastabos: tinka kiliminiam apželdinimui, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium ‘Johnson’s Blue’
Aukštis: 25 – 30 cm. Žydėjimo laikas: V mėn. pabaiga – VIII mėn. Žiedų spalva: mėlyna. Lapai: žali. Kitos pastabos: ypatingai ilgai žydintis snaputis. Žydėti pradeda pavasario pabaigoje ir žydi visą vasarą. Labiausiai tinka neformaliam gėlynui, tuštiems plotams apželdinti. Gerai ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x cantabrigiense ‘Karmina’
Aukštis: 20 – 25 cm. Žydėjimo laikas: V-VII mėn. Žiedų spalva: purpuriškai rožinė. Lapai: vasarą žali, o rudenį nurausta. Kitos pastabos: plečiasi sudarydamas tankų kilimuką. Gerai auga ir saulėje, ir pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. ..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium ‘Kelly-Anne’
Aukštis: 40  cm. Žydėjimo laikas: VI-X mėn. Žiedų spalva: rožinė su tamsiomis gyslomis ir su dideliu šviesiu centru. Lapai: tamsiai žali. Kitos pastabos: nauja snapučių veislė žydinti nuo birželio pradžios iki pat šalnų! Gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Augimu ir ž..
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Geranium ‘Khan
Aukštis: 40 – 50 cm. Žydėjimo laikas: VI-IX mėn. Žiedų spalva: ryškiai purpurinė. Lapai: blizgantys, tamsiai žali. Rudenį gražiai nurausta. Kitos pastabos: ypatingai ilgai žydinti snapučių veislė stambiais žiedais, žydi nuo vasaros pradžios iki pat šalnų!  Gerai auga ir saul..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium ‘Orion’
Aukštis: 80 cm. Žydėjimo laikas: VI-IX mėn. Žiedų spalva: mėlyna su violetiniu atspalviu ir tamsesnėmis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: stambi snapučio veislė dideliais žiedais, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. Rudenį, priklausomai nuo..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium ‘Orkney Cherry’
Aukštis: 20 – 25 cm. Žydėjimo laikas: VI-IX mėn. Žiedų spalva:  ryškiai alyviškai rožinė su baltu centru. Lapai: tamsūs, raudonai rudi. Kitos pastabos: labai ilgai žydinti snapučio veislė – žydi nuo ankstyvos vasaros iki vėlyvo rudens. Gerai auga ir saulėje, ir daliniame pav..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium ‘Rozanne’
Aukštis: 40 – 50 cm. Žydėjimo laikas: VI-IX mėn. Žiedų spalva: ryškiai mėlyna su šviesiu centru. Lapai: žali. Kitos pastabos: vienas populiariausių ir plačiausiai apželdinime naudojamų snapučių. Pelnęs daugybę apdovanojimų. Žydi nuo birželio vidurio iki pat šalnų. Gerai auga..
5.00€
Be PVM:5.00€
Modelis: Geranium ‘Sabani Blue’
Aukštis: 70 cm. Žydėjimo laikas: V-VI mėn. Žiedų spalva: ryškiai mėlynai violetiniai su tamsiomis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydintis snaputis. Gerai auga ir saulėtose, ir pavėsingose vietose, dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium ‘Sirak’
Aukštis: apie 60 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: alyviškai rožinė su tamsesnėmis gyslomis. Lapai: žali. Kitos pastabos: gausiai žydintis snaputis stambiais žiedais. Gerai auga ir saulėtoje vietoje, ir nedideliame pavėsyje, dirvožemiui nereiklus. Auga dailiais kerel..
3.00€
Be PVM:3.00€
Modelis: Geranium x cantabrigiense ‘St. Ola’
Aukštis: 25 cm. Žydėjimo laikas: VI-VII mėn. Žiedų spalva: balta su švelniu alyviniu atspalviu. Lapai: žali, pusiau visžalis. Kitos pastabos: tai dalmatinio ir stambiašaknio snapučio hibridas, pasižymintis ilgesniu žydėjimu. Gerai auga ir saulėje, ir pavėsyje. Tik visiš..
2.50€
Be PVM:2.50€
Modelis: Geranium nodosum ‘Sweet Lilac’
Aukštis: 40 – 50 cm. Žydėjimo laikas: VI-IX mėn. Žiedų spalva: alyvinė. Lapai: skaisčiai žali, blizgantys. Kitos pastabos: labai ilgai žydinti snapučių veislė, gerai auga ir saulėje, ir pusiau pavėsyje. Dirvožemiui nereiklus. ..
3.00€
Be PVM:3.00€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 53 (2 puslapių)